Karlos Terminátor Vémola pustil zápas, má obrovské dluhy (spekulace)

Ostatní

Přidal aristokrat, dne 11. 11. 2019 ,  0x


Většina Čechů a Slováků ještě před pár měsíci neznala pojem MMA, Oktagon a představa dvou lidí zavřených v klecí pro ně zněla nehumánně.

Co ale dokáže marketing zaměřený zejména na bulvár a právě Karlose Vémolu? Vyprodat O2 arénu. Více lidí do O2 arény dorazilo pouze na Metallicu a Kabáty, a to je díky tomu, že vydáno více lístku.

Místenky se prodávali od tisícovky, za nejlepší místa si člověk připlatil, VIP lístky stály 35 tisíc Kč za kus.

Obrovská show, za kterou se v reklamě postavil i Jan Kraus

Reklamu s Krausem na Oktagon15 jen na Youtube vidělo před zápasem na čvrt milionu diváků.

Zápas století skončil za 2 minuty, bude odveta století?

Na videu můžete vidět průběh zápasu Karlos vs. Attila, který trval 2 minuty a 3 vteřiny. Rozhodla první rána, od které se Karlos Vémola nevrátil do hry.

Video zápasu vidělo během 24 hodin více jak 1 milion diváků.

Karlos Vémola, dluhy, XFN a Oktagon

Jak už většina z vás nejspíše ví, Karlos Vémola vyzval Attilu, díky čemuž musel přestoupit z české organizace XFN do Oktagonu.

Tímto přestupem Karlos Vémola porušil smlouvu, díky které mu vzniklo penále 10 milionů.

„Karlos Vémola porušil smlouvu a já se s ním budu soudit a budu ho žalovat, ale teď na to prostě není čas. Nyní vracíme peníze za vstupenky, platíme zápasníky, já trénuji na zápas s Krištofičem a do toho připravujeme další akce,“ říká Petr Kareš, hlavní tvář XFN.

Pustil Karlos Vémola zápas, aby mohl splatit dluhy?

Nabízí se tedy otázka, pustil Karlos Vémola zápas, aby mohl splatit dluhy? Nejspíše ne. Přestože se toto řešení nabízí, celkový objem sázek na tento zápas dle vyjádření iFortuny, nedosáhl na 2 miliony.

Internetem se rozšířila tato spekulace, ovšem na jedné straně je organizace XFN, které hrozilo bankrot, údajně nezaplatila několika zápasníkům. Na druhé straně je Karlos Vémola se snem být znovu v UFC, nejznámnější MMA organizaci v Evropě.

Rematch, odveta Karlose

Ihned na tiskovce po zápase začal sám Karlos mluvit o odvetě. Proč by to jeho soupeř, Attila dělal? Kvůli penězům. I případná odveta by měla u fanoušků obrovský zájem. A již od počátku se spekuluje nad odvetou, přičemž jeden zápas by byl v Praze (ten již proběhl) a druhý v Bratislavě (ten aktuálně není od pořadatelů Oktagonu potvrzený).

Díky celkovému průběhu 11 zápasů Oktagon15 se spíše nabízí souboj mezi Karlosem s Peštou, který hned při první ráně od Martínka obdržel přesnou ránu, která mu zlomila čelist. I tento zápas tak skončil velmi rychle.

Video: Karlos Vémola na tiskovce po zápase století


Vyjádření Karlose Vémoli po zápase, výzva na Attilu Végha

A hned další den po zápasu století (tak ho alespoň pořadatelé nazvali), začal Karlos Vémola ihned hrát na city. A to je pro české MMA jedině dobře. Bez toho by šlo spíše o underground.Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.Chci odebírat novinky ADNES ve svém prohlížeči!